14 atleti IACRIS NOMINALIZATI de 58 de ori in TOP 10/2014, PE PROBE SI CATEGORII DE VARSTA

SEZONUL DE SALA:
VISCUN ELENA – SENIOARE (locul 5 / 60 m garduri); TINERET (locul 3 / 60 m garduri, locul 10 / 60 m); JUNIOARE 1 (locul 2 / 60 m garduri, locul 7 / 60 m);
ROSU DIANA – SENIOARE (locul 9 / 60 m garduri); TINERET (locul 7 / 60 m garduri); JUNIOARE 1 (locul 5 / 60 m garduri); JUNIOARE 2 (locul 4 / 60 m garduri, locul 4 / pentatlon, locul 7 / inaltime);
DRAGAN ANDREEA – SENIOARE (locul 9 / prajina); TINERET (locul 9 / prajina); JUNIOARE 1 (locul 6 / prajina); JUNIOARE 2 (locul 2 / prajina);
IACOBAN CRISTINA – JUNIOARE 1 (locul 8 / 60 m); JUNIOARE 2 (locul 3 / 60 m);
CHIORPEC VLAD – JUNIORI 1 (locul 1 / 60 m garduri); JUNIORI 2 (locul 1 / 60 m garduri, locul 8 / inaltime, locul 9 / 60 m);
ION RADU – COPII 1 (locul 6 / 60 m garduri);
AMZA ALEXANDRA – COPILE 2 (locul 5 / inaltime);
RADUTU MIHAI – COPII 2 (locul 8 / inaltime);
CRISTICA ANA – COPILE 3 (locul 1 / 50 m, locul 1 / 150 m, locul 1 / 50 m garduri, locul 2 / lungime);
GAVRILA ANA – COPILE 3 (locul 4 / 150 m);
DUTA STEFAN – COPII 3 (locul 4 / 150 m);
GEORGESCU VLAD – COPII 3 (locul 4 / 200 m);
MANOLESCU NEACSU ANDREI – COPII 3 (locul 7 / lungime);

SEZONUL DE AER LIBER:
VISCUN ELENA – SENIOARE (locul 5 / 100 m garduri); TINERET (locul 3 / 100 m garduri); JUNIOARE 1 (locul 2 / 100 m garduri, locul 6 / 200 m);
ROSU DIANA – SENIOARE (locul 9 / 100 m garduri); TINERET (locul 6 / 100 m garduri, locul 9 / heptatlon); JUNIOARE 1 (locul 4 / 100 m garduri, locul 7 / heptatlon); JUNIOARE 2 (locul 3 / 100 m garduri, locul 8 / inaltime);
DRAGAN ANDREEA – SENIOARE (locul 5 / prajina); TINERET (locul 5 / prajina); JUNIOARE 1 (locul 4 / prajina); JUNIOARE 2 (locul 2 / prajina);
CHIORPEC VLAD – JUNIORI 1 (locul 1 / 110 m garduri); JUNIORI 2 (locul 2 / 110 m garduri);
IACOBAN CRISTINA – JUNIOARE 2 (locul 6 / 100 m);
ION RADU – COPII 1 (locul 3 / 300 m garduri, locul 6 / 90 m garduri);
AMZA ALEXANDRA – COPILE 2 (locul 4 / inaltime);
RADUTU MIHAI – COPII 2 (locul 7 / inaltime);
CRISTICA ANA – COPILE 3 (locul 1 / 50 m, locul 1 / 50 m garduri);
SERBAN IULIA – COPILE 3 (locul 8 / lungime);
GEORGESCU VLAD – COPII 3 (locul 4 / 50 m);

Comments are closed.